PROJEKTÖR

Projektör ve toplantı için gerekli diğer tüm dijital materyaller ile iş, aile, düğün gibi birlikteliklerinizi son derece geniş imkanlarla gerçekleştirebilir, kaliteli ve konforlu şekilde faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

25 KİŞİLİK KAPASİTE

25 kişiye kadar ulaşan toplantı salonumuzun kapasitesi büyük çaplı iş görüşmeleriniz ve toplantılarınız için ferah bir ortam sağlamakla beraber, faaliyet esnasındaki hizmetleri ile siz ve davetlilerinizi memnun edecektir.

ÜCRETSİZ KAHVALTI

Konferans salonumuzu sadece toplantılarınız için kullanabileceğiniz gibi kahvaltı davetleriniz için de kullanabilir, konuklarınızı üst düzey bir servis hizmeti ve tecrübeli garsonlarımız ile ağırlayabilirsiniz.

TOPLANTINIZI OLUŞTURUN

Toplantılarınızın stratejisini kendiniz belirleyebilir, gün ve saati tercih edebilir, istediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Konferans salonumuz siz kıymetli müşterilerimiz için her daim hizmette olup, arzu ettiğiniz formatta kullanıma açık ve interaktif planlama yapabilecek alt yapıya sahiptir.

MODERN SALON

Kreatif iç dekorasyonu, art mimari üslubu ve son teknoloji materyalleri ile zengin bir alt yapıya sahip modern salonumuz müşterilerimizin hem estetik zevkine hitap edecek hem de arzu ettikleri hizmetleri sunacak donanımlı muhtevaya sahiptir.

LOKASYON

Bütün önemli projeleriniz için otelimizin lokasyonu bulunmaz bir fırsat! Şehir merkezinde ulaşımın en kolay ve rahat olduğu muhitte bulunması nedeniyle konuklarınızı gönül rahatlığı ile davet edebilir, hızlı sosyal planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.