TARİHİ YARIM ADANIN MODERN YÜZÜ

Söğüt Hotel & Spa Old City, İstanbul’un tam kalbinde 69 odasıyla hizmet sunan 4 yıldızlı bir tesistir. Modern mimari yapısı ve iç dekorasyonu ile üst düzey bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Özel eğitimli personelleri müşterilere kaliteli ve konforlu bir hizmet sağlamaktadır. Geleneksel Türk mutfağı ve dünya lezzetlerini bünyesinde birleştiren zengin restoran repertuarı, her türlü kokteyli kolayca hazırlamayabilme kapasitesine sahip barları ve özellikle spa olanağıyla müşterilerine beklentilerin çok üstünde bir deneyim yaşatmayı vaat etmektedir. İlk günden bugüne aynı vizyon ve misyonla çalışmalarını sürdürmekte, her geçen dönem gelişmekte ve büyümekte ayrıca yeni imkanlarla hizmet sahasını zenginleştirmektedir.

Şehir içi ulaşımın en aktif olduğu bölgelerden birinde yer alması nedeniyle İstanbul’un çeşitli yerlerine de hızlı şekilde ulaşım olanağı sağlamaktadır. Gelin ve kendiniz deneyimleyin! Hem konforlu ve kaliteli konaklama deneyimini sonuna kadar yaşayın hem de İstanbul sokaklarında tarihi maceraya atılın!

LÜKS

Kalite ve konfordan asla ödün vermeyen otelimiz standartların çok üstünde sunduğu hizmetleri ile lüks ve elit bir deneyim sunmaktadır.

KALİTELİ HİZMET

Profesyonel ekibimiz ile her daim kaliteyi hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini odakta tutarak hayallerin ötesinde bir konaklama hizmeti sunmaktayız.

ONLİNE REZERVASYON

Hizmetlerimiz bir tık uzağınızda! Dünyanın her yerinden online olarak rezervasyon yaptırabilir, fiziksel uzaklığı ortadan kaldırabilirsiniz.